Loterie Fortuna
5.0/5

Loterie Fortuna

zkuste své štěstí až o 5 miliónů v loterii od Fortuny
Výhody
Stabilní prověřená společnost
Bonus za první vklad
Nevýhody
Pouze 3 hry

Fortuna je dlouholetá sázková kancelář, která provozuje internetovou loterii na adrese iFortuna.cz. Sázková kancelář vznikla již v roce 1990, v hlavním městě, v Praze. Fortuna se může řadit mezi největší sázkové kanceláře ve střední Evropě a toto místo si jistě zaslouží.

Kromě výše zmiňovaného si lze vsadit rovněž prostřednictvím mobilní aplikace, která je dostupná pouze na internetových stránkách a je nutné si ji manuálně nainstalovat, stejně jako u Sazky.

Nabídka her

Po internetu lze hrát pouze 3 hry a dalších 6 jen “offline”.

  • Lucky Six
  • Next 6
  • Lucky X

Registrace

Na webové stránce Fortuny v pravém horním rohu najdete možnost “registrace”. Vyplňte všechna povinná políčka, nezapomeňte ověřit svou emailovou adresu.

Bonus 400 Kč

Při registraci si založíte dočasné konto, na které dostanete 100 Kč po nabití kreditu v minimální výši 100 Kč. Dalších 300 Kč obdržíte za kompletní registraci. Tyto bonusy využijete na jakékoli sázení prostřednictvím této platformy.

Abyste obdrželi bonus ve slibované výši 400 Kč, je potřeba při registraci uvést kód LOTERIE400, který vám zaručí, že to herního účtu nevstoupíte s prázdnou. Tento bonus je určen pouze pro nové hráče, kteří neměli a nemají zřízen herní účet.

Dočasné konto

Po registraci je vám zřízeno dočasné konto, které je potřeba do 30 dnů plně ověřit. Jedná se o povinnost provozovatele ze strany České Národní Banky, která toto nařízení vydala. Stejně je to u ostatních online loterií.

Co je Galaxie okamžitých výher

Galexie okamžitých výher je speciální útvar planet, kde každá planeta nabízí unikátní možnost vyhrát. Zlatá planeta Lucky Six vám nabídne astronomické výhry, naopak rudá planeta Next 6 je perfektní volbou pro vyznávače rychlých her. Každá další hra je dostupná každých 12 sekund. Poslední planetou je modrá planeta Lucky X, zaujmme svou pestrou nabídkou sázek a různými variantami sázkových příležitostí.

Zákaznická podpora

Fortuna je vám k dispozici každý všední den od 8 do 22 hodin na telefonní lince +420 267 218 218. Případně můžete využít také kontaktního formuláře, který je umístěn přímo na webové stránce společnosti.

400 Kč za registraci
Za registraci obdržíte 400 Kč na váš herní účet od Fortuny.
5.0
Důvěryhodnost
5.0
Provozovatel
5.0
Bonusy a promo akce
5.0
Zákaznická podpora
5.0 Celkové hodnocení
Aktuální hry
Eurojackpot
Eurojackpot

Mnohamilionové výhry vám dají důvod, proč hrát právě Eurojackpot.

Next 6
Next 6

Rychlá číselná loterie s vkladem od 20 Kč

Šťastných 10
Šťastných 10

Za pár kaček miliony ve hře od Sazka loterie

Lototo
Lototo

Vyhrajte 50 miliónů na ruku s vkladem od 30 Kč

Životní výhra
Životní výhra

Vyhrajte doživotní rentu ve výši 100 mil. korun po dobu 30 let.

Online loterie
© Copyright 2020 OnlineLoterie.cz Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast na hazardní hře může být škodlivá. Pouze pro starší 18 let. Informace na webu nejsou oficiální a je potřeba si je ověřit.